Haber Detayı

  • Anasayfa
  • Haber/Duyuru
  • MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ MEHMET PARSAK VE UŞAK MHP İL BAŞKANI MUHARREM KURUÇAY, YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ MEHMET PARSAK VE UŞAK MHP İL BAŞKANI MUHARREM KURUÇAY, YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.


MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Mehmet Parsak ile Uşak MHP İl Başkanı Muharrem Kuruçay ve Yönetim kurulu Üyeleri , Ülkü Ocakları Başkanı, Kadın Kolları Başkanı , Bölgemiz Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Ev sahibi  olarak Başkanımız İbrahim Karahallı; Ülkemizdeki birlik ve beraberliğin sağlanması konusunda MHP’nin çalışmalarını ve izlediği siyaseti takdirle karşıladıklarını, seçim dönemi olmadığı halde Bölgemize gelmelerinden dolayı teşekkürlerini sunarak Bölgemiz hakkında özet bilgi verdi. Deri, tekstil ve geri dönüşüm sektörlerinin yoğunlaştığı ve 4-5.000 kişinin istihdam edildiği Bölgemizin en önemli sorununun katı atıkların bertaraf edilmesi olduğunu , bu sorunun çözümlenmesi konusunda son aşamaya gelindiğinin altını çizdi ve sorunları yerinde tespit etmek amacıyla ziyareti gerçekleştiren MHP Heyetine teşekkür etti.

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak; Ekim ayında T.B.M.M. açılmadan önce Afyonkarahisar’ın kardeş şehri olan Uşak’ta sanayicilerin sorunlarını, beklentilerini ve önerilerini tespit etmek amacıyla Yönetim Kurulumuzu ziyarete geldiklerini, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde olduğumuzu, siyasi kazançları bir tarafa bırakarak ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda sorumlu ve uzlaşmacı siyaset izlediklerini, sanayicilerimizin önündeki engelleri kaldırmak istediklerini belirterek, heyetlerini ağırladıkları için Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.