Haber Detayı

  • Anasayfa
  • Haber/Duyuru
  • UŞAK ÇEVRE YOLU YAPIMI NEDENİYLE GÜZERGAHI DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKEN ATIK SU DEŞARJ HATTIMIZI, KARAYOLLARI 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK YENİDEN TESİS EDECEĞİZ.

UŞAK ÇEVRE YOLU YAPIMI NEDENİYLE GÜZERGAHI DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKEN ATIK SU DEŞARJ HATTIMIZI, KARAYOLLARI 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK YENİDEN TESİS EDECEĞİZ.


Uşak çevre yolunun bir parçası olan köprünün ayağının yapımı aşamasında, güzergahı değiştirilmesi gereken Bölgemizin atık su drenaj hattının ,Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yapılarak yeniden tesis edilmesi konusunu görüşmek amacıyla, Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu ve teknik ekibi Yönetim Kurulu Başkanımızı ziyaret ettiler.

Anılan ziyarette, Karayolları Bölge Müdürü  ile Başkanımız İbrahim Karahallı,  Karayolları tarafından yapılacak  yağmur suları drenaj hattı ile atık su hattımızın aynı kanalda yan yana tesis edilmesi konusunda görüş birliğine varmışlardır.

Başkan Karahallı, Bölgemize teknik ve idari desteklerinden dolayı Karayolları Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’na ve ekibine teşekkür etti.